Poznaj nas. Mobilne Biuro Nieruchomości na najwyższym poziomie

INWESTMENT NIERUCHOMOŚCI - to Mobilne Biuro Nieruchomości

Nasza firma działa na zachodniopomorskim oraz pomorskim rynku nieruchomości od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kompetencji przez pracowników firmy jest gwarancją znajomości rynku oraz profesjonalnej obsługi klienta. W naszej ofercie znajdują się: domy, mieszkania, lokale oraz działki. Przeprowadzamy transakcje kupna, sprzedaży, a także dzierżawy nieruchomości dla klientów indywidualnych, instytucji, koncernów i firm. Gwarantujemy wsparcie nie tylko podczas pośrednictwa nieruchomościami, ale również w czasie ubiegania się o kredyt hipoteczny czy w zakresie obsługi prawnej lokali. Współpracujemy z katowickimi radcami prawnymi, kancelariami notarialnymi, bankami oraz domami kredytowymi – zawsze dbamy o maksymalną ochronę interesów naszych klientów.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2000, uzyskaliśmy zawodową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 12376. w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wymagany ustawowo certyfikat ubezpieczeniowy w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Od tego czasu przeprowadziliśmy kilka tysięcy transakcji, wśród których znalazły się m.in. sprzedaż/wynajem/dzierżawa nieruchomości. Z naszych usług korzystali zarówno klienci indywidualni, jak i znane instytucje ubezpieczeniowe, bankowe (w tym: T.U. Alianz, Bank Śląski czy NBP), a także państwowe. Obsługiwaliśmy zarówno spółki akcyjne, jak i zagraniczne koncerny oraz firmy turystyczne i handlowe z udziałem zagranicznego kapitału 

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Biuro nieruchomości INWESTMENT (Sławno) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów. W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Oprócz pośrednictwa nieruchomościami pomagamy naszym klientom w ich obsłudze prawnej – współpracujemy z radcami prawnymi i kancelariami notarialnymi zlokalizowanymi na terenie miasta Słupsk-Koszalin. Dzięki współpracy z bankami i domami kredytowymi jesteśmy też w stanie wspomóc naszych klientów w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Cały czas pogłębiamy swoją wiedzę na temat naszej branży, bierzemy udział w seminariach organizowanych przez śląskie środowisko pośredników nieruchomościami. Sami prowadzimy także kursy przygotowujące kandydatów do naszego zawodu.

Doradzamy naszym Klientom, jak najkorzystniej sprzedać nieruchomość, podnosząc jej wartość niewielkimi nakładami pieniężnymi używając w tym kierunku Home Stagingu.

Zapraszamy do skorzystania z usług Biura Nieruchomości INWESTMENT z siedzibą w Sławnie. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm obsługi.

Zapewniamy wszystkim naszym Klientom miłą, kompetentną i profesjonalną obsługę w komfortowych warunkach.